Björk och valnötsfaner. Nedfällbar skrivklaff med bakomliggande skrivinredning. Tre lådor under skrivklaff. Bredd 118. Djup 45. Höjd 115 cm. Nyckel finns.
Smärre slitage. Repor. Märken.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.