A Risén Göteborg 1796, J Cronhamn Göteborg 1844, JO Enberg Vänersborg 1824 samt otydl stmpl Sverige 1806. Höjd 3-4 cm. Totalt 65 gram.
Åldersrelaterat slitage. Bristningar. Bucklor.
SverigeTelefontid: måndag – fredag 9–13+46 8-614 08 00
FinlandTelefontid: måndag – fredag 9–13+358-9-668 91 10