GRÄDDKANNA, silver, nyrokoko, Stockholm, 1858.

Invändigt förgylld. Uppsvängd hänkel, tassfötter, höjd 14,5 cm. Vikt 129 gram.

Konditionsrapport

Smärre slitage.

Kontakta kundservice

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Kontakta ansvarig katalogiserare

Lisa Mothander

Lisa Mothander

lisa.mothander@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Se vad det kostar att få det levererat hem till dig. Frågor? Klicka här.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutades:
    CEST

    Utropspris: 2 500 SEK

    Slutpris

    1 000
    97 EUR
    114 USD

    Budhistorik (4 bud)
    4 8 okt 15:351000SEK
    Acceptpris på 1 000 SEK uppnåddes
    3 7 okt 22:48500SEK
    2 7 okt 00:03350SEK