Design
1085454

Erika Lagerbielke

(Sverige, Född 1960)
Erika Lagerbielke
(Sverige, Född 1960)

ERIKA LAGERBIELKE, servisdelar, 72 st, glas, "Intermezzo", Orrefors.

6 rödvinsglas (höjd 23 cm)
5 rödvinsglas (18)
6 vitvinsglas (20)
6 champagneglas (25)
5 ölglas (23,5)
6 highball (15)
7 cognacskupor (15)
6 sherryglas (9,5)
6 likörglas (11)
6 martiniglas (17)
6 whiskyglas (9)
6 snapsglas (9)
karaff (29)
I originalkartonger.

Obetydligt ytslitage. Några kartonger med skador.

Utropspris
8 000 SEK