TAPPSKÅL

Allmoge, daterad 1861.

Originalmålad. Längd 58, bredd 37, höjd 20,5 cm.

Konditionsrapport

Maskstungen. Torrsprickor. Slitage. Repor. Märken.

Kontakta kundservice

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Kontakta ansvarig katalogiserare

Rikard Klev

Rikard Klev
Värderare / Specialist modern konst

rikard.klev@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Se vad det kostar att få det levererat hem till dig. Frågor? Klicka här.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutades:
    CEST

    Utropspris: 2 000 SEK

    Slutpris

    550
    52 EUR
    61 USD

    Budhistorik (6 bud)
    315 sep 15:51550SEK
    1A 9 sep 08:56500SEK
    2 9 sep 08:56450SEK