VÄGGPENDYL, nyrenässans, omkring år 1900.

Fodral av mahogny. Krönt av häst. Pendel finns. Bredd 42. Höjd 100 cm.

Ej funktionstestad. Skador. Lagningar. Slitage. Repor. Nyckel saknas. Nyckel saknas.

Utropspris
1 500 SEK