SAMLING KAMEROR, BLAND ANNAT ROLLEICORD 1900-talets mitt.

Rolleicord, Exakta II Jhagee Dresden, objektiv Steinhell München Culminar 1:4.5 f=135 mm VL NR 605790.
Filmkamera Eumig.
Braun Hobby elektronblixtaggregat. Diverse tillbehör.

Åldersrelaterat slitage. Slitage. Ej funktionstestad. Ej fullständigt genomgånget.

Utropspris
2 000 SEK