ADOLF BAUMGARTNER

Olja på duk, signerad A. Baumgartner Jun.

Skördescen. 65 x 92 cm.

Konditionsrapport

Slitage. Retuscher.

Placering
Frihamnen 16 A, 417 55 Göteborg - P1

Kontakta kundservice

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Kontakta ansvarig katalogiserare

Magdalena  Wiberg

Göteborg

Magdalena Wiberg
Värderare (vikarie)

magdalena.wiberg@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Se vad det kostar att få det levererat hem till dig. Frågor? Klicka här.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutas:
    CEST

    1 dag 17 timmar

    Utropspris: 8 000 SEK

    2 400
    228 EUR
    267 USD

    Acceptpriset är ej uppnått

    Ändra ditt maxbud
    Lägg ditt maxbud
    Ditt bud måste minst vara 2 600 SEK

    OKAvbryt

    Budhistorik (3 bud)
    121 sep 21:242400SEK
    121 sep 21:232200SEK
    118 sep 17:482000SEK