ERLAND CULLBERG

Akvarell, signerad.

Huvud. 62 x 46 cm.

Konditionsrapport

Ej examinerad ur ram. Något vågigt papper.

Placering
Frihamnen 16 A, 417 55 Göteborg - T23
Följerätt
Ja

Kontakta kundservice

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Kontakta ansvarig katalogiserare

Magdalena  Wiberg

Göteborg

Magdalena Wiberg
Värderare (vikarie)

magdalena.wiberg@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Se vad det kostar att få det levererat hem till dig. Frågor? Klicka här.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutas:
    CEST

    1 dag 17 timmar

    Utropspris: 3 000 SEK

    3 200
    304 EUR
    356 USD

    Ändra ditt maxbud
    Lägg ditt maxbud
    Ditt bud måste minst vara 3 400 SEK

    OKAvbryt

    Budhistorik (13 bud)
    421 sep 22:113200SEK
    5A21 sep 22:113000SEK
    421 sep 22:112800SEK
    Acceptpris på 1 500 SEK uppnåddes