Klädda med svart skinn, djuphäftad rygg lös sittdyna, etikettmärkt Collins & Hayls London, sitthöjd ca 43 cm
Åldersrelaterat slitage. Repor. Märken. Ställvis omfattande slitage. Torrsprickor.
SverigeTelefontid: måndag – fredag 9–13+46 8-614 08 00
FinlandTelefontid: måndag – fredag 9–13+358-9-668 91 10