STOP, fajans och tenn. 1700-talets slut / tidigt 1800-tal.

Lockets insida med oidentifierade mästarstämplar. Höjd 25 cm.

Slitage, repor, märken, handtag med smärre nagg. Tumgrepp av tenn med smärre lagning.

Utropspris
2 000 SEK