odlade pärlor diameter ca 4-8 mm, lås med pärla och åttkantslipade diamanter, 18K vitguld, längd 53 cm. Låset stämplat GFM (Gunnar Fahlström), Stockholm 1960.
Bruksslitage
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.