KG NILSON, färglitografi, signerad och daterad 1987, numrerad 205/300.

Komposition, bildmått 20 x 20 cm.

Konditionsrapport

Ej examinerad ur ram. Saknar glas.

Följerätt
Ja

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Se vad det kostar att få det levererat hem till dig. Frågor? Klicka här.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Kontakta kundservice

    Telefontid: Mån - Fre 9-13

    Kontakta ansvarig katalogiserare

    Rikard Klev

    Rikard Klev
    Värderare / Specialist modern konst

    rikard.klev@bukowskis.com

    Auktionen avslutades:
    CET

    Utropspris: 1 500 SEK

    Slutpris

    900
    88 EUR
    100 USD

    Budhistorik (17 bud)
    5 8 nov 21:39900SEK
    3A 8 nov 21:39860SEK
    3 8 nov 21:39850SEK