HANS OLSEN, soffgrupp, 4 delar, CS Möbler, Danmark, 1950/60-tal.

Palisander. Svart skinn. Soffa, tre-sits, lösa plymåer, längd 187 cm. Två fåtöljer med lösa plymåer. Bord med utdragbara sidoskivor, längd 147 cm, bredd 60 cm, höjd 48 cm. Märkt "Made in Denmark CS Möbler Copenhagen" och "Danish Furnituremakers Control".

Konditionsrapport

Klädsel med kraftigt slitage. Repor. Märken. Bordsskiva blekt med fläckar.

Om Cites
CITES-intyg medföljer
Läs mer om CITES-bestämmelser här
Placering
Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - T9

Möjliga transportalternativ:

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

    Avvikelser kan förekomma.

    Kontakta kundservice

    Telefontid: Mån - Fre 9-13

    Kontakta ansvarig katalogiserare

    Claes Andersson

    Claes Andersson

    claes.andersson@bukowskis.com

    Auktionen avslutas:
    CET

    3 dagar 23 timmar

    Utropspris: 15 000 SEK

    2 550
    243 EUR
    275 USD

    Acceptpriset är ej uppnått

    Ändra ditt maxbud
    Lägg ditt maxbud
    Ditt bud måste minst vara 2 750 SEK

    OKAvbryt

    Budhistorik (2 bud)
    217 mar 7:312550SEK
    116 mar 21:242200SEK