ELON ARENHILL RING, 18K guld m 1 odlad pärla ca 11 mm och 1 briljant ca 0,05 ct, Malmö 1996

Total vikt 13,3 g. Storlek 20/62,5. Original etui.

Repor. Slitage.

Utropspris
4 000 SEK