Tudelat. Målat. Dörrpar med bakomliggande hyllplan, skedhylla samt lådor. Underdel, tre lådor. Beslag av mässing. Bredd 144, djup 55, höjd 204 cm. Nyckel finns.
Slitage. Senare målning. Torrsprickor. Dörrar något slagna. Lagningar.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.