2,5 sits, klädd med brunt skinn, ben av metall, längd ca 197 cm
Åldersrelaterat slitage. Repor. Märken.
SverigeTelefontid: måndag – fredag 9–13+46 8-614 08 00
FinlandTelefontid: måndag – fredag 9–13+358-9-668 91 10