SJÄLVSPELANDE PIANO, J.P. Nyströms Orgel & Pianofabrik, Karlstad.

Målat. Ljushållare av vitmetall. Även märkt Evald Åhman Agentur-Affär, Jerfsö. Längd 115. Bredd 60. Höjd 137 cm.

Ej funktionstestad, ej fullständigt genomgången (delar kan saknas). Slitage. Repor. Märken. Fläckar.

Utropspris
5 000 SEK