Automatisk, safirglas, tvåfärgad urtavla, vridbar ring, öppningsbar bakboett, innerboett i glas, diameter 47,5 mm. Brunt läderband, Longines medföljer. Box och garanti, extraremmar 2 st.
Serienr 33784617
refnr 26784112
Numrerad 1700
Caliber L699
Smärre slitage. Originalrem med bruksslitage.