GALLERIMATTA, maskingjord, ca 297 x 78,5 cm, sannolikt Kasthall.

Blått och svart rutmönster. En kortsida med röd bård, en med gul bård.

Något slitage och smutsig, smärre skador.

Utropspris
3 000 SEK