SKOPA OCH SILLGAFFEL, silver, Pekka Silvennoinen, Sankt Petersburg, 1800-talets slut.

I form av klor. Längd 10 & 11,5 cm. Total vikt cirka 42 g.

Smärre slitage. Gravyr.

Utropspris
150 EUR