SERVERINGSSET, 5 delar, silver, Turun Hopea och Auran kultasepät, 1990-2000-tal.

Gräddkanna och sockerskål, serveringsfat och kakbestick, 2 st.
Totalvikt cirka 399 g (bestickens blad av stål). I originallådor.

Obetydligt ytslitage.

Utropspris
200 EUR