GOLFKLUBBOR, 5 st, samt BAG, bl.a Geo Robert, Göteborg samt Cann & Taylor, tidigt 1900-tal.

Skaft i lövträ med lädergrepp. Bag i canvas. Handskar samt två golfbollar medfäljer. Klubbors längd ca 98 - 108 cm.

Bruksslitage. Dekorbortfall. Anlöpningar. Mindre skador.

Utropspris
2 000 SEK