Johan Knutson

(Sverige/Finland, 1816-1899)
Johan Knutson
(Sverige/Finland, 1816-1899)

JOHAN KNUTSON, tillskriven, olja på duk, osignerad.

Sjölandskap. A tergo intyg. 38x52 cm.

Smärre slitage.

Utropspris
300 EUR