Fanerad. Mittparti med tre hyllplan. (2 st i glas, 1 st trä). Rundade sidor med skåpdörr. Längd 160 cm. Djup 30 cm. Höjd 76 cm. Nyckel finns.
Åldersrelaterat slitage. Smärre fläckar.