BOKHYLLA, 1900-talets mitt.

BOKHYLLA, 1900-talets mitt.

Fanerad. Mittparti med tre hyllplan. (2 st i glas, 1 st trä). Rundade sidor med skåpdörr. Längd 160 cm. Djup 30 cm. Höjd 76 cm. Nyckel finns.

Åldersrelaterat slitage. Smärre fläckar.

Utropspris
2 000 SEK