VÄGGLAMPA, Steneby, 1900-talets andra hälft.

Teak. Höj- och sänkbar. Ställbar ljusarm. Höjd 47, längd ca 54-90 cm.

Konditionsrapport

Ej funktionstestad. Slitage.

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Se vad det kostar att få det levererat hem till dig. Frågor? Klicka här.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Kontakta kundservice

    Telefontid: Mån - Fre 9-13

    Kontakta ansvarig katalogiserare

    Anna Heathcote-Ball

    Anna Heathcote-Ball

    anna.heathcoteball@bukowskis.com

    Auktionen avslutades:
    CEST

    Utropspris: 1 500 SEK

    Slutpris

    450
    44 EUR
    51 USD

    Budhistorik (4 bud)
    311 okt 14:40450SEK
    110 okt 23:22400SEK
    210 okt 22:57350SEK