Tre delar.Bombardier
Antagligen en prototypmodell från ett av Bombardiers utvecklingsprojekt som gjordes på 90-talet. Liknande Köpenhamns S-tåg. Längd 310, bredd 26, höjd 34 cm
Smärre slitage. Delar saknas.