SPEGEL, gustaviansk stil, 1900-talets mitt.

Förgylld med dekor av lagerkvistar, rosett och pärlstav. Porträttmedaljong i vitt och grönt. 107 x 45, varav glas 61 x 34 cm.

Konditionsrapport

Slitage. Färgbortfall. Kantskador med del av dekor avslagen

Placering
Frihamnen 16 A, 417 55 Göteborg - F3

Kontakta kundservice

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Kontakta ansvarig katalogiserare

Malin Jigfelt

Göteborg

Malin Jigfelt

malin.jigfelt@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Se vad det kostar att få det levererat hem till dig. Frågor? Klicka här.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutades:
    CEST

    Utropspris: 2 000 SEK

    Slutpris

    2 450
    237 EUR
    279 USD

    Budhistorik (30 bud)
    518 okt 13:382450SEK
    1A18 okt 13:382275SEK
    118 okt 12:052250SEK