SIDEBOARD, Svenska Möbelindustrierna, omkring 1900-talets mitt.

Fanerat med mahogny. Stämpelsignerat. Tre dörrar med bakomliggande hyllplan och en låda. Bredd 145. Djup 41. Höjd 110 cm. Nyckel finns.

Slitage. Repor. Märken.

Utropspris
3 000 SEK
Christian Olsén
Christian Olsén
+46 (0)703 09 56 57