Konst Rysk konst
1089228
PORTRÄTT, olja på duk, ca 1900, signerad Reztcov.

Nikolaj II (i det kejserliga livgardets husarregementets uniform). Bildstorlek ca 79x66 cm.

Smärre slitage. Smärre fläckar. Vågig duk. Ram med slitage och smärre skador.

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Utropspris
2 000 EUR