BYRÅ, nyrokoko, 1800-talets andra hälft.

Fanerad med valnöt. Beslag av brons. Två lådor. Bredd 95. Djup 49. Höjd 77 cm. Nyckel finns.

Slitage. Repor. Märken. Kompletterad. Torrsprickor.

Utropspris
5 000 SEK