Design
1089665

TRÄDGÅRDSGRUPP, 5 delar, A2, Grythyttan Stålmöbler, 1900-talets andra hälft.

Grönmålade stålunderreden. Spjälor i trä. Spjälor. Bordets diameter 100, höjd 70 cm. Sitthöjd ca 40 cm.

Slitage. Märken. Torrsprickor.

Utropspris
6 000 SEK
 Dölj
 Visa mer

Contemporary Art & Design 654

233. Superflex (Jakob Fenger, Rasmus Nielsen, Bjørnstjerne Christiansen), ”Supercopy/Lacoste/Light Blue (Blackout)”, 2002-2007.
Utropspris
80 000 - 100 000 SEK
Budhistorik
65 000

ditt bud
Aktuellt bud:
65 000 SEK