CARL FAGERLUND, taklampa Orrefors 1900-talets senare del
För fyra ljuspunkter, stomme av mässing, kupa av gjutet glas, diameter 35, höjd 25 cm
Åldersrelaterat slitage. Ej funktionstestad. Nagg.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.
Utropspris
1 500 SEK