LIKÖRGLAS MED KARAFF, glas, 9+1 delar, 1900-talets första hälft.

9 st glas med gulddekor, höjd 5,5 cm.
1 st karaff med propp. Höjd 18 cm.

Åldersrelaterat slitage.

Utropspris
1 500 SEK