Fanerat med mahogny. Inredning med lådor och flyttbara hyllplan. Benställning av betsad bok. Bredd 92, djup 41, höjd 124 cm. Nyckel finns.
Smärre slitage. Repor. Fanerskador.
SverigeTelefontid: måndag – fredag 9–13+46 8-614 08 00
FinlandTelefontid: måndag – fredag 9–13+358-9-668 91 10