Rokokostil, oval med dekor i delvis relief av blommor och rocaille, längd ca 35, vikt ca 805 gram
Åldersrelaterat slitage. Repor. Anlupen. Senare gravyr. Saknar insats
SverigeTelefontid: måndag – fredag 9–13+46 8-614 08 00
FinlandTelefontid: måndag – fredag 9–13+358-9-668 91 10