KANDELABRAR ETT PAR, Ryssland, empire, 1800-talets början, försilvrad mässing, signerade МФБ

För tre ljus, höjd 40 cm.

Omfattande slitage. Lösa delar, stötmärken.

Utropspris
200 EUR