TUULIKKI PIETILÄ, akvatint, signerad och daterad 1980, numrerad 12/25.
"Yksinäisten saari - lumimyrsky". Plåtstorlek 20 x 26 cm.
Smärre slitage. Smärre fläckar. Ej examinerad ur ram.