Teak. Överdel med dörrpar och bakomliggande hyllplan och tre lådor. Nedtill med dörrpar och bakomliggande hyllplan. Bredd 107. Djup 43. Höjd 168,5 cm. Nyckel finns.
Smärre slitage. Repor. Märken.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.