LOK 2 ST, TÅGVAGNAR 8 ST och DELAR FÖR TÅGBANA, Märklin, Tyskland, 1900-talets senare hälft.

Ej funktionstestade. Bruksslitage, enstaka smärre skador.

Utropspris
200 EUR