Design
1091398

TOREN LIND & OLE GJERLOV, soffbord samt fåtöljer, tre delar, France & Son, Danmark.

Fanerade med teak. Fåtöljer med fast stoppad sits och rygg i textil. Sitthöjd 38 cm. Bordets längd 95, djup 95, höjd 31 cm.

Smärre slitage. Fläckar. Märken.

Utropspris
4 000 SEK