Tudelat. Fanerat med teak. Överdel med dörrpar och bakomliggande utdragbara hyllplan. Underdel dörrpar och bakomliggande utdragbara hyllplan. Märkt. Bredd 110. Djup 55. Höjd 167 cm. Nyckel finns.
Slitage. Repor. Märken. Fanerlagning.