SKÅP, Lammhults möbler, 1950/60-tal.

Tudelat. Fanerat med teak. Överdel med dörrpar och bakomliggande utdragbara hyllplan. Underdel dörrpar och bakomliggande utdragbara hyllplan. Märkt. Bredd 110. Djup 55. Höjd 167 cm. Nyckel finns.

Slitage. Repor. Märken. Fanerlagning.

Utropspris
2 000 SEK