GUDMAR OLOVSON, färgetsning signerad och numrerad HC 14/40.
Kropp. Bladstrl ca 60x45,5 cm. Bildstrl 29x24 cm.
Ej examinerad ur ram. Smärre kantfläckar.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.
Utropspris
1 500 SEK