Design
1091626

SÄNGBORD, ett par, 1900-talets andra hälft.

Stomme av gulmetall. Tonad skiva av glas. Genombruten tidningshylla. Längd 43, bredd 42, höjd 59,5 cm.

Slitage. Nagg.

Utropspris
1 500 SEK
 Dölj
 Visa mer

Important Timepieces 655

104. Vacheron Constantin, Historique, "Sigma Dial", kronograf, ca 1995.
Utropspris
90 000 - 110 000 SEK
Aktuellt bud:
- SEK