Konst Contemporary
1091847
Rainer Fetting
(Tyskland, Född 1949)
Rainer fetting, serigrafi, signerad, numrerad 87/100 och daterad -92.

Rainer Fetting, serigrafi, signerad, numrerad 87/100 och daterad -92.

"Sonnenblumen". ca 122 x 86 cm

Ej examinerad ur ram. Mjuka hanteringsveck.

Placering: Mastgatan 4-6, 00160 Helsingfors

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Utropspris
3 000 SEK