förgylld, manuell, plexiglas, liten sekundvisare, läderband, ca 1940 Serienr 9682008, Boettnr T213767 (Wadsworth)
Slitage. Skadad urtavla. Går ej.
SverigeTelefontid: måndag – fredag 9–13+46 8-614 08 00
FinlandTelefontid: måndag – fredag 9–13+358-9-668 91 10