IVAN KONSTANTINOVITCH AIVAZOVSKI, HANS SKOLA, VESUVIUS OCH NEAPELBUKTEN.

Olja på duk, 77x102 cm.

Konditionsrapport

Renoverad.

Proveniens
I ägo av samma familjen sedan senare delen av 1900-talet.
Placering
Mastgatan 4-6, Gamla Hamnen, 00160 Helsingfors - B6

Möjliga transportalternativ:

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

    Avvikelser kan förekomma.

    Kontakta kundservice

    Telefontid: Mån - Fre 9-13

    Auktionen avslutades:
    CET

    Utropspris: 6 000 EUR

    Slutpris

    9 400
    EUR
    96 460 SEK
    10 714 USD

    Budhistorik (31 bud)
    1118 jan 13:189400EUR
    1318 jan 13:189200EUR
    11A18 jan 13:179000EUR
    Acceptpris på 4 500 EUR uppnåddes