Röd vernis med monogram, dragkedja i vitmetall med monogram,sju fack varav ett med dragkejdja samt fyra kortfack, märkt Louis Vuitton Paris made in Spain samt numrerad CA 0096, 19,5x2,5x10 cm, dustbag och ask
Bruksslitage.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.