Röd vernis med monogram, detaljer i gulmetall märkta Louis Vuitton, ett yttre fack med knäppning, tre kortfack med knäppning, märkt Louis Vuitton Paris made in France samt numrerad BJ1023, 10x2x8 cm
Bruksslitage.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.